Detail aktuality

Víno měsíce říjen

Víno měsíce říjen

Na říjen jsme si pro vás ve vinotéce připravili jako víno měsíce skvostná chilská vína od vinařství Viu Manent.

Celý měsíc máte možnost nakoupit v naší Vinotéce Herink vína Viu Manent Reserva odrůdy Malbec nebo Chardonnay za skvělou cenu 139 Kč!

 

Viu Manent Reserva Malbec

Červené suché víno doprovází výrazná fialová barva, jemná vůně borůvek, višní a fialek představující typický Malbec. Chuť ostružin a malin kombinovaná s příchutí čokolády a moka kávy, s lehkou kyselostí a jemnou tříslovinou zanechává v ústech dlouhý a elegantní dozvuk. 20% objemu vína zrála 5 měsíců v francouzských dubových sudech. Skvěle chutná samotné, s grilovaným červeným masem, k pikantní uzenině či dušeným pokrmům. Podává se při tepolotě 16-18 °C.

 

Viu Manent Reserva Chardonnay

Bílé suché víno provází zářivě žlutá barva. Toto elegantní víno se vyznačuje vůní fíků, hrušek, melounů a ananasu s jemným dubovým tónem. Chutí je čerstvé, plné s dobrou kyselostí, která zanechává dlouhý a krémový dozvuk. Víno zrálo 2 měsíce “sur lie”. Doporučujeme jako aperitiv, k čerstvým rybám, zralým sýrům a bílému masu při teplotě 10-12 °C. Toto víno dostalo stříbrnou medaili v Concours Mondial Bruxelles 2013.

 

O nás

Budamont Herink je náš nový projekt, který má za úkol sdružovat naši vinotéku, prodejnu nábytku a hospodu Stodolu. 

Budamont Herink je místo, kde si vyberete!

Sociální sítě

Kontakt

Hlavní 7
Herink 251 01, okr. Praha-východ 

Email: herink@budamont.cz
Tel: +420 317 070 632